Zekeriyaköy android uydu sistemleri yeni nesil çanak anten sistemleri servisi

Başta Sarıyer olmak üzere Zekeriyaköy bölgesine hizmet veren uydu servisi firmamız akıllı android uydu tvbox sistemleri ve yeni nesil çanak anten montaj servisi hizmetinde sizlere haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Bizlere randevu için 0542 528 57 28 nolu Gsm hattımızdan 7 gün ulaşabilirsiniz.

Teknolojinin ilerlemesi ile uydu sektöründede çok fazla ilerlemeler oldu, başta uydu alıcıları ve dekoderler geliştirildi, Linux ve android işletim sistemleri ile birleştirilerek adeta bir akıllı telefon tarzına geçiş yaptı.

Peki nedir bu Android ve Linux tvbox ? bu cihaz bildiğimiz sıradan uydu alıcılarının görevlerini yapmakla birlikte, internet üzerinden uygulamaları (instagram,twitter,netflix,whatsapp v.b.) kullanmanıza olanak sağlamakta, adeta televizyonunuzu cep telefonu gibi kullanmanızı sağlamaktadır.

Hafızası oldukça yüksek olan bu cihazlara sınırsız sayıda kanal eklebilmektedir.

Tabi bu gelişmelerin yanı sıra çanak antenlerdede ilerlemeler oldu, çoklu ve multifocus tarzında yeni nesil çanak antenler ve paslanmaz alimunyum saplı kalın sac çanak antenler üretilmeye başlandı.

Bu çanak antenler ile tek çanak üzerinden bir çok (5-8 uydu) uydu seyredilebilmekte, hem çatınızda görüntü kirliliği olmamakta, hemde dünyanın tüm kanallarına kavuşabilmektesiniz.

Uydu , tvbox, ve çanak anten kurulumlarınız, arızalarınız için bizleri haftanın 7 günü arayabilirsiniz.