Sarıyer Uydu Çanak Anten Teknik Servisi Merkezi Uydu Nextstar Servis

Sarıyer bölgesinde hizmet veren firmamızın iletişim numarası 0545 528 57 28 ve 0212 625 8 625 dir. Sarıyer uydu servisi, çanak anten ayarı, çanak anten montajı, merkezi uydu sistemi arızası, merkezi uydu sistemi kurulumu, nextstar uydu servisi hizmeti, uydu seti kurulumu gibi teknik işlerinizi 7/24 yerine getirmekteyiz. Servisimizin hizmetlerinin bazıları aşağıdaki gibidir.

Sarıyer uydu servisi;

Sarıyer uydu servisi olarak, uydu servis hizmeti, uydu ayarı, uydu kanalları bulma, uydunun yön ayarı, kendinden uydulu televizyon ayarı gibi bir çok hizmeti Sarıyer ve çevresinde sizlere vermekteyiz. 1 Saatte kapınızda garantili hizmet veriyoruz.

Sarıyer çanak anten

Sarıyer uydu servisi olarak, bölgede her türlü çanak anten montajı, çanak anten kurulumu, çanak anten ayarı, çanak anten nakil işlemi gibi tüm çanak anten hizmetlerini sizlere sağlamaktayız. Çanak antenlerimiz komple set montaj dahil 140 TL den başlamaktadır.

Sarıyer merkezi uydu sistemi

Sarıyer bölgesinde apartmanlara, sitelere, binalara, müstakil evlere, villalara anahtar teslim olarak merkezi uydu sistemi kurulumu, merkezi uydu sistemi montajı, merkezi uydu sistemi nakil işleri, merkezi uydu sistemi arıza çözümlerini sizlere 7/24 sağlamaktayız. Acil uydu servisi olarak bizlerden hizmet alabilirsiniz.