Şişli 19 Mayıs Çanak Anten Onarım Merkez Servisi

Uydu Servisimiz Çanak anten arızalarınızda, kanallarda sinyal yok problemleri, nakil işlemleri, adresten adrese taşınma ve kurulum işlemlerinde sizlere haftanın 7 günü 12 saat 19 Mayıs Mah Bölgesinde aşağıdaki telefonlardan hizmet vermektedir. Firmamız pandemide muaftır ve çalışmaktadır.

0542 528 57 280212 625 8 625

Bizi aramadan önce lütfen uydu alıcısınızın anten kablosunun takılı olduğundan ve cihazın elektrik fişine bağlı olduğundan emin olunuz.

Şirketimiz uzman personelimiz ile tam donanımlı şekilde yerinde servis hizmeti sunmaktadır. Her türlü İPTV, IPTV yayın kurulumlarında, Özel paslanmaz plus serisi çanak anten kurulumlarında ve merkezi uydu sistemi televizyon kanal ayarlama işlerinde sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz.

19 Mayıs mahallesinin uydu servisi olarak en uygun fiyatlara en kaliteli malzemeleri müşterilerimize sunmak için çalışmaktayız. Firmamızda kredi kartı geçerlidir.

Değerli müşterilerimiz, eve gelen teknik ekibimiz tarafından uydu alıcınızın arızalı olduğu tespit edilir ise lütfen ekibimizden HD uyumlu bir uydu alıcısı talep ediniz. SD uydu alıcılarında bir çok kanal göstermemektedir.

Eğer çanak anteninizin değişmesi gerekiyor ise paslanmaz, galvaniz ve hatta mümkünse aliminyum çanak talep etmenizde fayda var.

Eğer uydu anten kablonuzun değişmesi gerekiyor ise, muhakkak RG6 U6 TAM BAKIR uydu anten kablosu tercih ediniz.

LNB değişimi gerekli ise mutlaka 0,1 db özellikte lnb talep ediniz.