Fatih Uydu Çanak Anten Lnb Montaj ve Arıza Servisi

Gereksinimlerinize göre uydu, anten ve alıcı sistemleri için gerekli malzemelerle donanmış servis araçlarımızla hizmetinizdeyiz. 0212 625 8 625

Bizimle iletişime geçtiğiniz gün belirtilen saatte adresinize ulaşıyoruz. Ev ya da iş yeri fark etmeksizin uydu anten tamircisine ihtiyaç duyduğunuz her an bizi arayabilirsiniz. Haftanın her günü arıza ve kurulum işlerinizde yanınızdayız.

Merkezi ya da bireysel uydu sistemleri için, marka fark etmeksizin arıza ve montaj hizmeti veriyoruz. Fatih semtinin her bölgesine söz verdiğimiz saatte ulaşıyoruz. Randevu saatlerine uygun davranarak işlerinizin aksamamasını sağlıyoruz. İşçilik ve malzemede yüksek kalite standartlarında çalışıyoruz. Bunu yaparken de en uygun fiyatları sunuyoruz. Sabit ve adaletli fiyatlar uyguluyor ve sürpriz ödemeler çıkarmıyoruz. Sorunu en doğru şekilde tespit edip, uygulamaya geçmeden önce maliyeti size bildiriyoruz. Kadromuz deneyimli çanak anten tamircisi ve ekibinden oluşuyor. Sık sık tekrarlayan arızalar yaşamamak, hızlı ve kaliteli çözümlere kavuşmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Uydu sistemleri hepimizin hayatında. Birçok kişi bu sistemlerle ilgili problemleri sıkça yaşıyor. Bazı kanalların listede görünmemesi, “sinyal yok” uyarısı çıkması ya da yeterli sinyalin alınamaması en sık yaşanan sorunlar. Bunların dışında nem kapmış, zarar görmüş ya da kopmuş kablolar büyük sıkıntılar çıkarıyor ya da uydu sisteminden beklenen performans alınamıyor. Tüm bu sorunlar için bize ulaşmanız yeterli. En güvenilir ve uzun ömürlü çözümlere ulaşmanız için tecrübeli ve dakik bir ekibimiz, kaliteli donanımlarımız hazırda bulunuyor.