Dumlupınar Mahallesi Uydu ve Canak Anten Servisi Kadikoy İlcesi Nextstar

Kadıköy ilçesi Dumlupınar mahallesi bölgesine hizmet veren Nextstar Uydu servisimizin iletişim numaralar 0542 528 57 28 dir.

Kadıköy ilçesi Dumlupınar mahallesi semtine haftanın 7 günü sabah 08.00 akşam 20.00 saatleri arasında hizmet veren ekiplerimiz sizlere aynı gün içerisinde hizmet vermekte ve adresinize tam donanımlı gelmektedir. Dumlupınar mahallesi için yaptığımız servis hizmetlerinden bazıları şunlardır ; Dumlupınar merkezi uydu sistemleri, Dumlupınar uydu servisi, Dumlupınar çanak anten servisi, Dumlupınar çanak kurulumu, Dumlupınar çanak anten tamiri, Dumlupınar uydu yön ayarı, Dumlupınar çanak ayarı, Dumlupınar uydu kablo çekimi, Dumlupınar çanak lnb arızası, Dumlupınar lnb değişimi, Dumlupınar çanakçı, Dumlupınar uyducu, Dumlupınar antenci, Dumlupınar merkezi uydu arızası, Dumlupınar çanak montajı, Dumlupınar uydu tv servisi, Dumlupınar uydu kanalları, Dumlupınar uydu yedek parça, Dumlupınar diseq, Dumlupınar motorlu anten, Dumlupınar multifocus, Dumlupınar delikli çanak anten

Kadıköy ilçesi Dumlupınar mahallesi semtinin yanı sıra Nextstar servisimiz Kadıköy ilçesinde bulunan tüm mahalle ve semtlere de hizmet vermeye devam ediyor, Kadıköy ilçesinin neresinde oturursanız oturun, sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayınız. Servisimiz Uydu sistemleri işlerini yapmakla beraber aynı zamanda görüntülü diafon sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, elektrik sistemleri, internet arızaları, kurulumları, montajları, bakım ve onarımlarını da yapmaktadır. Evlerinize gelen ustalarımız tam donanımlı bilgiye sahip, elektrik ve elektronik alanında her türlü soru ve sorunlarınızı giderebilecek kapasitededir. Araçlarımızda merdivene kadar tüm malzemelerimiz ile tam donanımlı hizmet vermekteyiz.

Kadıköy ilçesi Dumlupınar mahallesi Nextstar servisi fiyat politikası

Nextstar servisimizden alacağınız her türlü hizmetin ve ürünlerin fiyatları sizlere önceden bildirilmektedir ve sizlerin onayı dahilinde işlem yapılmaktadır. Kesinlikle müşterilerimiz sürpriz fiyatlarla karşılaşmamakta ve ne ödeyeceğini önceden bilmektedir. Kadıköy bölgesi Dumlupınar semtinde en uygun fiyatları sizlere sunan firmamızın sabit servis ücreti 50 TL olmakla beraber yapılacak işlemlere göre ücretler değişkenlik göstermektedir. Çanak anten montaj dahil fiyatlarımızı incelemek için lütfen ÜRÜNLERİMİZ bölümündeki Çanak Anten Setleri Bölümünü inceleyiniz.

Kadıköy ilçesi Dumlupınar mahallesi nextstar servisi garanti politikası

Nextstar servisimizin garanti politikası bizleri diğer servislerden ayıran en büyük özelliğimizdir. Yaptığımız işlerin her zaman arkasında duran bir firma olmakla beraber, sadece sözlü değil aynı zamanda servis hizmet formumuzu siz değerli müşterilerimize bırakarak yaptığımız işlerin garantilerini de yazılı olarak taahhüt etmiş olmaktayız. Standart arıza işlerimiz 1 ay, Standart montaj işlerimiz 3 ay, standart çanak kurulum işlerimiz 2 yıl, merkezi uydu sistemi montaj işlerimiz 3 yıl ve kullanmış olduğumuz tüm parça ve ürünler 2 yıl garanti kapsamı altındadır.

Neden Kadıköy ilçesi Dumlupınar mahallesi Nextstar Servisini Çağırmalıyım ?

Değerli müşterilerimiz, bu sorunun cevabını kısaca sizlere sıralayacağız,

 1. Adresinize tam donanımlı geliriz, tüm yedek parça, ürünler ve merdivenine kadar araçlarımızda bulunmaktadır. Sizlerin zamanından asla çalmayız.
 2. Kaliteden asla ödün vermeyiz, tüm kullandığımız malzemeler ve parçalar orijinal ve garantilidir.
 3. Yaptığımız her işi yazılı olarak taahhüt eder ve garanti altına alırız.
 4. Kurumsal firmayız ve İstanbul’un bir çok ilçesinde şubemiz mevcuttur.
 5. Sizlere asla dökülmüş sıvalar ve dağılmış kablolar gibi dertler bırakmadan temiz bir şekilde çalışırız.
 6. Hızlı çalışırız, bize ulaştığınızdan itibaren 1 saat içersin de servis hizmetimizi veririz.
 7. Sağlam çalışırız, bizlerden servis hizmeti aldıktan sonra, kar yağdı yayın gitti, rüzgar esti çanak döndü gibi problemlerle karşılaşmazsınız.
 8. Kendimizin deneyip beğenmediği hiç bir ürünü siz müşterilerimize asla tavsiye etmeyiz.

Kadıköy ilçesi Dumlupınar mahallesi Nextstar servisimizi çağırdığınızda dikkat etmeniz gerekenler

 • Çanak taktıracak müşterilerimizin, delikli çanak talep etmeleri önemli bir husustur, zira delikli çanak antenler rüzgarda, yağmurda, fırtınada, bozulmamakta, sinyal problemi yaşatmamaktadır.
 • Evinize gelen ekiplerimizin çanak anteninize diseq takması durumunda yada kablonuza ek yapması durumunda, diseq takılan bölgesi veya ek yapılan bölgesi izole etmesini belirtiniz.
 • Evinize gelen ustalarımız, anteninizden televizyonunuza kablo çekmesi durumunda, kablonuzu kroşelemesini ve kirli bir görüntü bırakmamasını belirtiniz.
 • Satın alacağınız çanak antenin sac olmamasına önem gösterin, sac malzemeler kısa sürede çürümektedir.
 • Alacağınız uydu alıcısının hd olmasına ve tkgs özelliğinin olmasına mutlaka dikkat ediniz.
 • Uydu kablosu kullanılması gereken durumlarda, kablonun mutlaka RG6 U6 Full Bakır kablo olmasına dikkat ediniz.

Bu yukarıda saydığımız durumları bizim ustalarımız siz söylemeseniz de yerine getirmektedir. Olurda bizi değil, farklı bir servisi çağırırsanız Lütfen bu durumlara dikkat ediniz.

Dumlupınar merkezi uydu sistemleri, Dumlupınar uydu servisi, Dumlupınar, çanak anten servisi, çanak kurulumu, çanak anten tamiri, uydu yön ayarı, çanak ayarı, uydu kablo çekimi, çanak lnb arızası, lnb değişimi, çanakçı, uyducu, antenci, merkezi uydu arızası, çanak montajı, uydu tv servisi, uydu kanalları, uydu yedek parça, diseq, multifocus, delikli çanak anten